Producenci

Ktosiaki.pl na Facebook.comKtosiaki.pl na YouTube

Pakowanie na prezent

W obecnych czasach, gdy jesteśmy zabiegani, brakuje nam czasu na zajęcie się sprawami, które dotyczą m. in. zakupu, pakowania prezentów, wypisania kartki, czy też wysłania paczki. Znając to z autopsji wychodzimy Państwu naprzeciw z dodatkową opcją w naszym sklepie -"Pakowanie na prezent".

Opcja ta dostępna jest w sklepie jako jeden z produktów sklepu.

Pakowanie na prezent ma różne opcje - może być:

  • pakowanie świąteczne, które obejmuje świąteczny papier i zawieszkę prezentową z ręcznie wypisanym imieniem;
  • pakowanie okazjonalne (np. urodziny, imieniny itp.), które obejmuje papier ozdobny, kartkę okolicznościową z wydrukowanymi życzeniami i ręcznie dopisaną informacją od kogo są życzenia wraz z prezentem np. "życzy Ciocia Zosia i Wujek Sylwek". 

W przypadku wybrania przez Państwa opcji „Pakowanie na prezent” – zapakowany produkt wysyłany zostanie pod wskazany przez Was adres, a jeśli jest inny niż w zamówieniu - prosimy o informacje, czy do przesyłki mamy dołączyć paragon, czy go zeskanować i wysłać na Wasz adres mailowy podany przy zamówieniu.

By skorzystać z tej opcji proszę zakupić ją jak pozostałe produkty w naszym sklepie. W komentarzu proszę wpisać od kogo jest prezent (w przypadku pakowania okazjonalnego) oraz imię dziecka.

Koszt - Pakowania na prezent - 6 zł brutto

Powyższy koszt obejmuje: papier ozdobny, zawieszkę prezentową świąteczną (w okresie świąt), kartę stosowną do okazji z ręcznie dopisanym podpisem i nagłówkiem np. "Kochany Jasiu, ....(tu gotowe życzenia), życzą Ciocia Halinka i Wujek Rysiek, Karol i Emil."

Opcja ta dotyczy pakowania produktów zakupionych w naszym sklepie, którą należy dodać do składanego zamówienia.

Dodaj do zamówienia pakowanie na prezent.

Masz pytania? Chcesz zasięgnąć porady zadzwoń: 791 157 805 lub napisz sklep@ktosiaki.pl

Program Ochrony Kupujących

 

Przelewy24.pl

Paczkomaty InPost

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl